Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı bir araya getiren ‘Aile’ dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Ay İnşaat Yönetmen koltuğunda Ahmet Katiksız ve Cem Toluay’ın oturduğu, senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı “Aile” imzalı dizisi çok yakında Show TV’de izleyici karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, 14 Şubat’ta yapılması planlanan deprem nedeniyle ertelendi. Merakla beklenen yapımın yeni tarihi merak konusu oldu.

7 MART’TA EKRANDA OLACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre “Aile” yeni bir değişiklik olmazsa 7 Mart Salı günü seyirciyle buluşacak. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan, usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Glitter Sürer eşlik ediyor.

AİLE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın ise Devin karakterine hayat vereceği dizi, kuyunun başındaki Aslan’ın dizideki yerini almasıyla ailede değişen istikrarı, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramını gözler önüne serecek. Tanınan ailelerden Soykanlar, aynı yerde yaralanan psikolog Devin ile tanışır. en tartışmalı yönlerini ele alır.

Kaynak: Snob Magazine / Magazine

arabanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu