İş

İş Dünyasına Yön Veren CEO’lar t-MBA Zirvesi’nde Gençlerle Buluşacak

Doğa Koleji’nin bu yıl 16.’sını düzenlediği t-MBA Zirvesi’nde dünyanın en büyük amfisinde eğitim verilecek. Türkiye’nin önde gelen iş adamlarına ev sahipliği yapacak olan tepe, yarının cumhurbaşkanı olacak gençlere ilham kaynağı olacak.

Bu yıl 5 Mayıs’ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan Doğa Koleji t-MBA Hill, geleceğin başkanları olacak gençler ile iş dünyasının değerli liderlerini bir araya getirecek. Türkiye’de iş dünyasına yön veren değerli CEO’lar, sürdürülebilirlik gündemlerini paylaşacak ve dünyanın geleceği için ilham veren fikirlerini gençlerle paylaşacak.

16 yıl önce t-MBA Eğitim ModeliTürkiye’de bir ilke imza atarak MBA programını liselere taşıyan Doğa Koleji, iş ve akademi dünyasından değerli isimlerin katılımıyla dünyanın en büyük amfisini gerçekleştirecek.

Tüm Şubelerden Üst Düzey İştirakler Olacaktır!

Doğa Koleji t-MBA Liderlik AkademisiBu yılın teması “Liderlerin Sürdürülebilirlik Gündemi”.  t-MBA Zirvesi Renault MAIS CEO’su Dr. Berk Çağdaş, Eti Besin Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Polatoğlu, LC Waikiki E Ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş, Vodafone Murahhas Üyesi Levent Gemici, W20 Kurucu Lideri Dr. Gülden Türktan ve Yemek Sepeti CEO’susu Mert Bakiyemek yemekev sahipliği yapacak.

t-MBA ile Dünyanın Geleceği İçin Başkanlar Yetiştiriliyor

t-MBA’in lise düzeyi için yeniden yapılandırılmış bir üniversite MBA modeli olduğunu belirten, Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can “Akademimiz bu yıl ajandamızın ilk sıralarında yer alan sürdürülebilirlik temasını işliyor. Gençlerin de çok hassas olduğu ve okulumuzda birçok proje yürüttüğümüz ‘sürdürülebilirlik’ konusunda şirketlerin gündemlerini paylaşmaları ufuk açıcı olacak. Günümüzde şirketlerin, işletmelerin ve liderlerin maliyet yaratan ve içinde yaşadığımız dünyaya öncelik veren iş modellerine dönüşüne hepimiz şahit oluyoruz. Tepe de bu açıdan bizim için çok pahalı. Katılımcı iş insanlarına ve gençlerimize gönülden teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

t-MBA programı, lise düzeyi için tasarlanmış bir üniversite MBA modeli olarak, Türkiye’de uluslararası akreditasyonu olan ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan tek lise eğitimi programıdır.

Uluslararası bir eğitim kurumu olan Pearson tarafından onaylanan model Türkiye’de sadece Tabiat Koleji tarafından sunulmaktadır. t-MBA eğitim modelinin en değerli kazanımı olan Liderlik Akademisi ile öğrenciler lise yıllarında liderlik becerilerini öğrenerek iş dünyasına hazır bireyler olarak yetişiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-azdavay.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu