Haber

Halsey: Cildim için anne sütü kullanıyorum

ensonhaber.com

Uzun süredir Türk senarist Alev Aydın’a aşık olan ve Temmuz 2021’de oğlu Ender Ridley’i kucaklayan Halsey, samimi açıklamalarda bulundu.

Oğlu Nadir Ridley’i ne kadar çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Halsey, anne olduktan sonra cilt bakım rutinine anne sütünü de eklediğini anlattı.

Anne sütünün cilde faydaları

Röportaj şarkıcısı; anne sütünü ‘en yeterli cilt bakım malzemesi’ olarak tanımlayan, “Antioksidanlar, iyi yağlar ve iyileşme sürecini hızlandıran şeylerle dolu”söz konusu.

28 yaşındaki ünlü isim, şu an 2 yaşında olan oğlu Ender doğduğunda özellikle ‘cildine ne sürdüğünün bilincine vardığını’ ifade etti:

“Çok bilinçliyim”

“Cildime ne sürdüğüm konusunda her zaman çok bilinçli oldum ama bebeğiniz sizi öptüğünde veya kucakladığında, yüzünüze ne sürdüğünüzü düşünmeye başlıyorsunuz.

Kendinizi sürekli makyaj yaparken gördüğünüzde, sadece iyi davrandığınıza veya buna değer olduğunuza inanmak gerçekten kolay olabilir.

Yüzüme bakıp ‘Ben buyum, böyle görünüyorum, sorun değil ve bunu kabul ediyorum’ diyebilmek benim için çok değerli hale geldi.”

haberkizilirmak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu