Haber

YPG’nin sözde elebaşından Müslüman itirafı: Fırsat buldukça bizi vuruyor

MİT ve TSK’nın operasyonları nedeniyle tamamen köşeye sıkışan Müslim, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kastederek “Fırsat buldukça bizi vuruyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimini “seçim” diyerek küçümsemeye çalışan alçak terörist Salih Müslim, “8 yıldır hiçbir şey durmadı. Fırsat buldukça baskınlarına devam ediyor. Kendi mevzisini sağlamlaştırdıktan sonra tercihi her tarafa saldırıyor” dedi. her şeyden sonra.” söz konusu.

DAHA ÖNCE DE DOĞRULEDİ

Müslim, seçimlerden sonra yaşadığı hayal kırıklığıyla birlikte daha önce de itirafta bulunmuştu.

Savaş uçakları tarafından düşürüldüklerini belirten Müslim, “Havaalanını sadece insansız hava araçlarına değil, savaş uçaklarına da açtılar. Rusya’nın Ukrayna savaşı nedeniyle Türkiye’ye ihtiyacı var. Rusya’nın Ukrayna ile savaş, yaptırımlar ve ambargolar nedeniyle Türkiye’ye ihtiyacı var.” Batı yıllarca empoze etti.” dedi.

KILIÇDAROĞLU İÇİN OY İSTENİYORDU

PKK/PYD lideri Salih Müslim Kılıçdaroğlu’na oy istedi. 14 Mayıs’ın fırsat olduğunu öne süren Salih Müslim, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da hedef alarak, “Bugün bu faşist iktidarı demokrasiyle göndermek için bir fırsat doğdu. 14 Mayıs’ta bu fırsat tüm Türkiye halklarının önüne geliyor.” dedi.

Müslim, Önder Erdoğan’ın seçimi kaybetmesi ile Ortadoğu’daki denklemin kendi lehlerine değişeceğini de söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu