Teknoloji

Vepara, PayCore Teknolojisini Tercih Etti

Türkiye’nin en çok tercih edilen fintech şirketlerinden biri olma hedefiyle ilerleyen Vepara ile ödeme sistemleri başkan teknoloji şirketi PayCore değerli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Vepara, ön ödemeli kartları ve PayCore’un gelişmiş işlem hizmetleri ve güvenilir taşınabilir ödeme çözümü ile kullanıcılara benzersiz ödeme deneyimleri sunarak segmente farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor.

Finansal teknolojiler branşının genç ve yenilikçi firması Vepara ile ödeme sistemleri baş teknoloji şirketi PayCore, sektörde fark yaratacak bir iş birliğine imza attı. Ön ödemeli kart kullanıcılarına gerçek anlamda fayda sağlayacak çözümlerle şubede farklılaşmayı hedefleyen Vepara, PayCore’un gelişmiş işlem hizmetleri ile bu hedefine ulaşmayı planlıyor. PayCore, Vepara’nın ön ödemeli kart ürünlerinin tüm yaşam döngüsünü işlem hizmetleri ile yönetirken, ön ödemeli kart uygulaması ile entegre çalışan dolandırıcılık senaryo yönetimi ile firmaya güvenilir bir altyapı sağlayacaktır. Ayrıca SoftPOS ve Android POS entegreli güvenilir taşınabilir ödeme platformu PayCore DO (Digital Partner) hizmetleri de tahsilat noktalarında güçlü teknolojisi ile Vepara’yı destekleyecek.

Türkiye pazarında kartlı ödemeler alanında lisanslama ve işleme formülleri ile kredi kartı ile yapılan her 3 ödemeden 1’i ve POS’tan kabul edilen her 2 işlemden 1’i PayCore analizinden geçmektedir. Diğer bir deyişle PayCore, 500’den fazla kalifiye ve uzman çalışanı ile uçtan uca her türlü teknoloji ve donanımı sunabilmektedir.

PayCore Teknolojilerine Güvenilen Vepara Ön Ödemeli Kart İşlemi

PayCore Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bartu UlgurVepara ile iş birliğine ilişkin yaptığı açıklamada, “PayCore olarak, Vepara’nın anlaşmalı olduğu kart şemalarının verdiği üyelik yetkilendirmesi ile Vepara’nın işleteceği ön ödemeli kartların başvurusunu sağlayacağız ve gerekli işlemleri gerçekleştireceğiz. Vepara adına tüm operasyon.”

Ülgür, açıklamalarına şöyle devam etti: “Şu anda güçlü altyapımız ve ileri teknolojilerimiz ile bölgedeki müşterilerimizin tüm işleme ihtiyaçlarını çok hızlı bir şekilde karşılayabiliyoruz. Özellikle dijital tabanlı ödeme sistemi çözümlerimiz ile Türkiye ve çevresindeki rakiplerimizden farklılaşıyoruz. Yaptığımız analizler ile Vepara’nın ön ödemeli kart işlerinin tüm yaşam döngüsünün kolay ve esnek bir şekilde yönetilmesini sağlayacağız. Ön ödemeli kartlara entegre dolandırıcılık senaryo yönetimi uygulamamız ile olası dolandırıcılık senaryolarında yakalanan süreçleri raporlayacak ve gerekli önlemleri alacağız. PayCore’un devrim niteliğindeki güvenilir taşınabilir ödeme platformu PayCore DO (Digital Partner) ile anlaşma yapacak üye işyerlerinde Vepara’nın PayCore SoftPOS ve/veya Android POS uygulamamız üzerinden ödeme almasını sağlayacağız. PayCore DO ile satış, sadakat, kampanya, elektronik belge yönetimi gibi tüm uygulamaları tek çatı altında toplayarak Vepara kullanıcılarına uçtan uca ve güvenilir bir ödeme deneyimi yaşatacağız.”

 

Amaç: Kullanıcılara Gerçek Faydalar Sağlamak

Dijital cüzdan altyapısı, sanal POS, para transferi ve diğer alternatif işlem yöntemlerini tek çatı altında toplamak. Vepara CEO’su Volkan Üstün Öte yandan PayCore ile hayata geçirdikleri iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “PayCore ile yaptığımız iş birliği sayesinde kullanıcılara alternatif ödeme yöntemlerini sunarken en hızlı POS altyapısını da sunacağız. Ön ödemeli kartlar ile alışılagelmişin dışına çıkıp tüm finansal analizleri tek bir platformda toplayarak kullanıcılara fayda sağlayacağız. PayCore’un ön ödemeli kart uygulaması ve entegre dolandırıcılık senaryo yönetimi uygulaması ile SoftPOS ve Android POS ile entegre güvenilir taşınabilir ödeme uygulaması sayesinde kullanıcılarımıza benzersiz bir ödeme deneyimi sunabileceğiz. Sürekli değişen ve gelişen finansal teknolojiler alanında kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına hizmetlerimizi geliştirmek ve ürün yelpazemizi genişletmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Elektronik para ve ödeme hizmetleri lisansımız ile yeni yılda daha hızlı büyümeyi hedefliyoruz. PayCore ile bu hedeflere çok daha hızlı ulaşacağız. Önümüzdeki dönemde hızla gelişen dijitalleşme ile nakitsiz toplumun daha da yaygınlaşacağını biliyoruz. 2023 yılına hızlı bir giriş yapmayı, gelişen finansal teknolojiler doğrultusunda hedeflerimizi sürekli yenileyerek sağlam ve ivmeli adımlarla ilerlemeyi planlıyoruz. PayCore iş birliği ile fiyat oluşturacak birçok çalışma ve hizmetimiz ile şubeye farklı bir soluk getireceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu