Haber

Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen’den tepki çeken sözler: Filistin halkı bunu hak ediyor

Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen, “Katliamı kınıyorum ama bu Filistin halkı, bu Araplar bunu hak ediyor. Kendi topraklarınızı İsraillilere sattınız, mülk sahibi olurken kiracı oldunuz.” sözleriyle tepki gösterdi.

İsrail ordusu yıllardır olduğu gibi son 15 gündür de Gazze’yi aralıksız bombalıyor. 5 bine yakın kişinin hayatını kaybettiği Gazze’ye 2 haftadır gıda, su ve yakıt sağlanamıyor. Dünya çapında birçok insanın tepki gösterdiği İsrail-Filistin savaşıyla ilgili ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen’den şaşırtıcı bir açıklama geldi.

Sokak röportajında ​​her gün onlarca masum insanın öldüğü savaşı anlatan Taşdöğen, İsrail’i kınarken aynı zamanda Filistinlileri ve Arapları da eleştirdiğini belirterek şunları söyledi:

“Katliamı kınıyorum ama bu Filistin halkı, bu Araplar bunu hak ediyor. Siz kendi topraklarınızı İsraillilere sattınız, sahibinden kiracıya döndünüz. Para her şey değildir. Kanınızı dökerseniz vatan vatandır. Başımızda Atatürk. Yok, keşke olsaydı. . Bütün Arap toplulukları nerede? Neden Filistin’e yardım etmiyorlar? Irkçı değilim ama Araplardan nefret ediyorum. Allah onlara yardım etsin. Oradaki insanlar, sokağa çıkıp Gazze’ye Mehmetçik diyenler önce kendileri gitsinler, orada savaşsınlar, askerlik bile yapmamışlar, ama beni ilgilendiren bir olay olursa ben Kendi ülkemde bayrağımı ve topraklarımı savunacağım ve kanımın son damlasına kadar savaşacağım.”

bunyanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu