Ekonomi

Toroslar EDAŞ Osmaniye’yi bakım ve yatırımlarıyla aydınlattı

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de yılın birinci 9 ayında müşteri ve tahlil odaklı yaklaşımı sayesinde kıymetli çalışmalara imza attı.

Yapılan açıklamaya nazaran şirket, Osmaniye’de hizmet verdiği 2 bin 886 trafo ve 12 bin 532 kilometre çizgi uzunluğunda yaklaşan kış şartlarında da sürdürülebilir ve kesintisiz güç sağlanabilmesi maksadıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Osmaniye için Kadirli, Merkez, Düziçi ve Bahçe ilçelerinde 748 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ takımları, bölgede 57 pano ile 122 trafo ve 127 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıyeten kentte bin 372 kilometrelik sınırın bakımı tamamlandı.

Şirket, kesimin değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, tahlil ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Osmaniye’de hizmet verdiği 257 binden fazla müşterisine daha âlâ hizmet vermek maksadıyla toplam 46 kilometrelik yeni yer altı sınırı tesis eden şirket grupları, kentte bin 128 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıyeten yeni 80 elektrik panosu ve 38 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, tamir ve yatırım sayıları ile şirket 2022 yılının birinci 9 ayında koymuş olduğu gayeleri muvaffakiyetle gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan şirketin, toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Taşınabilir Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ettiği belirtildi.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Başşehir EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, 2016 – 2020 yıllarını kapsayan son tarife devrinde Türkiye’deki dağıtım şirketi arasında en çok yatırımı yapan şirketlerden biri oldu.

Şirketin Osmaniye’de bakım ve yatırım çalışmalarının süreceği belirtildi. – OSMANİYE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu