Haber

Soner Çetin özel çocuk kampında

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Biz de Desteğiz Derneği ve Adana Rotary Kulübü’nün hayata geçirdiği proje kapsamında Karataş’taki yaz kampında özel çocuklarla buluşmaya geldi.

Eşi Ayşe Çetin ile birlikte kampa gelen Lider Soner Çetin, özel çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Derneğe ve kamp organizasyonuna verdiği desteklerden dolayı Lider Soner Çetin’e plaket takdim edildi. Lider Soner Çetin plaketini Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin’den aldı.

Biz de Oradayız Destekleme Derneği Lideri Esin Parlak, birçok olumlu proje ürettiğini ve hayata geçirdiğini belirterek, konuşmasında Lider Soner Çetin plaket için teşekkür ederek, “Bu projelerden biri de bu yaz kampı. Özel çocuklarımızla burada olmaktan çok mutluyum. Sanırım bu yıl üçüncüsü. Bundan sonra geleneksel olarak yapılacağını düşünüyorum. Çukurova Belediyesi olarak kampın organizasyonuna elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalıştık. Plaket için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Biz de Destekliyoruz Derneği Lideri Esin Parlak da Lider Soner Çetin’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından özel çocuk gösterileri hayranlıkla izlenirken, Lider Soner Çetin ve davetliler özel çocuklarla vakit geçirdi. Etkinliğe Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz ve özel çocukların aileleri de katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu