Yaşam

Oyuncu Tom Sizemore hayatını kaybetti

“Black Hawk Down”, “Born on the Fourth of July”, “Natural Born Killers” ve “Saving Er Ryan” gibi sinema filmlerinde rol aldığı karakterlerle tanınan Tom Sizemore hayatını kaybetti.

Geçen hafta Los Angeles’taki South Main Street’teki apartman dairesinde beyin anevrizması geçiren ve yoğun bakıma alınan 61 yaşındaki Sizemore.

Variety’nin haberine göre Joseph’s Hospital Burbank’ta hayatını kaybeden oyuncunun kardeşi St. Paul Sizemore şunları söyledi:

“Tom’u kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Hayatımı tanıdığım herkesten daha fazla etkiledi. Yetenekli ve sevecendi. Zekası ve hikaye anlatma yeteneğiyle sizi sonsuza kadar eğlendirebilirdi. Onu sonsuza kadar özleyeceğim.”

BEYİN ANEVİZMASI NEDİR?

Beyin anevrizması, beyindeki zayıflamış bir kan damarının şişmesi ve balonlaşmasıdır. Bu tip anevrizmaya serebral anevrizma da denir. Bir beyin anevrizması genellikle koldaki yuvarlak bir meyveye benzer. Beyinde oluşan bir anevrizma, kan damarını yırtarak beyin kanamasına neden olabilir. Bu kanama bazen felce neden olur. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

harmancik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu