Haber

Kağıtspor’un dev kadrosu buluştu

KOCAELİ (İGFA) – Türkiye’nin ve Kocaeli’nin amatör sporun en değerli markası Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü’nün yöneticileri ve antrenörleri, kulüp lideri İbrahim Ercin gözetiminde Maide Restoran’da bir araya geldi. 36 branşta 140 antrenör ve 8046 lisanslı sporcusu ile Türkiye’nin en büyük amatör spor kulüplerinden biri olan Kağıtspor’un dev takımı, toplantıda moral buldu.

Son olarak kulübün 36 branştaki teknik yönetici, antrenör, başkan ve yardımcı antrenörlerden oluşan 140 kişilik dev antrenör ekibi, kulüp lideri İbrahim Ercin, kulüp yöneticileri ve kulüp koordinatörleriyle bir araya geldi. Yeni yönetim ve teknik direktörlerin buluştuğu toplantıda konuşan Ercin, “Aldığımız bayrağı ve kulübümüzün amblemini daha yükseğe taşımak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz.”

36 BRANŞTA 8 BİN 46 SPORCU

Kulüp lideri Ercin, “Biz büyük bir aileyiz, sizler de bu ailenin mimarlarısınız. Sana güveniyoruz. 147 salonda, 36 branşta 8046 aktif sporcumuz var. Bu sporculardan 134’ü uluslararası arenada ay yıldızlı formayla bizi ve şehrimizi temsil ediyor. Kulübümüzün bu önemli başarılarının mimarı olan siz değerli antrenörlerimizi canı gönülden kutluyorum” dedi. Toplantının ardından kulüp antrenörleri ve yöneticileri farklı branşlarda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu