Yaşam

İyi Günler 19.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: İyi Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle

SHOW TV’nin sevilen dizilerinden Güzel Günler dün akşam 19. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Yıldıray Şahinler, Olgun Toker ve Burak Dakak’ın paylaştığı TMC Sinema’nın Keyifli Günler yeni bölümünde merak ediliyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için İyi Günler son bölüm tek parça tam ekran…

İyi Günler son bölümde; Kimsenin gücenmesine dayanamayan Kıymet, babasına bugüne kadar tek kelime etmeyen Eylül’ü Hakim’e kavuşturmaya karar verir.

Atakan tüm aileyi bu konuda seferber ederken halı sahada yaşadığı yenilgiyi yine de atlatamadı. Bunun için bir rövanş maçı düzenlemeye başlar.

Aleyna ise Füsun’a çok yakın olduğunu düşündüğü Feyyaz’a sırtını yaslamıştır. Füsun ve Feyyaz görüşmeye devam ederse Aleyna bu ilişkiyi bitirecektir.

Kıymet’in büyük bir coşkuyla düzenlediği ve tüm ailenin mitinge geldiği dede baba-kız buluşmasının hazırlıkları sürerken Leylim yangını hatırlamaya başlar.

Bu durum Mihran’ın hiç hesaba katmadığı bir ihtimali daha gün yüzüne çıkaracak, bildiklerini ve vicdanını sorgulamasına neden olacaktır.

İyi Günler Geçen Bölümde Neler Oldu?

Sahte evlilik protokolünün ortadan kaybolması Altan ve Atakan’ı telaşlandırır. Oteldeki romantik gecenin ardından Atakan’dan bir işaret bekleyen Altan umduğunu bulamayınca Selma ile bir plan yapar.

Füsun için nihayet konser günü gelip çatsa da bu sefer karşısına yeni engeller çıkmıştır. Feyyaz bu konuyu ilk sıraya koyar. Kıymet’in Hakim’e olan kırgınlığı, bambaşka bir gerçekle yüzleşirken yerini şaşkınlığa bırakır. Leylim’in fotoğrafı Mihran’ın yangın sorununu yeniden sorgulamasına neden olur.

İyi Günler, Bölüm 19. Tek Modül İzleme Ekranı

MUTLU GÜNLER SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM EKRAN İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu