Haber

İlkadım Belediyesi hizmet seferberliğiyle çalışmalarına devam ediyor

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, hizmet seferberliği kapsamında çalışmalarını yürüttüklerini belirterek, “İlkadım’ı cazibe merkezi haline getirmek ve komşularımızı güvende tutmak için önemli yatırımlar yapıyoruz.”

Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yol ve asfaltlama çalışmalarında incelemelerde bulundu. Teknik İşler Müdürlüğü yetkililerinden bilgi alan Önder Demirtaş, çalışanlara çalışmalarında kolaylıklar diledi. Mahalle sakinleri de çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, inceleme sırasında tanıştıkları Önder Demirtaş’a teşekkürlerini iletti.

Çalışmalarla ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Demirtaş, “Teknik İşler Müdürlüğü ekiplerimiz hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerimizde birçok noktada üstyapı çalışmalarını eş zamanlı olarak sürdürüyor. Belediye olarak yaptığımız en temel çalışmalardan biri de altyapının sağlanmasıdır. İlçe halkımızın idari sınırlarımız içindeki yollarda konforlu ve güvenli seyahat etmesi.” Bu çalışmalarımızı daha önce görülmemiş bir hizmet seferberliğiyle sürdürüyoruz. İlkadım’ı cazibe merkezi haline getirmek ve komşularımızı güvende tutmak için önemli yatırımlar yapıyoruz. Bu çalışmalar bizi ilçemizin geleceğine dair vizyonumuza bir adım daha yaklaştıracak. Belediyemizin emektar personeli de çukurları temizleyerek, “Bozuk yolları onarmak için her gün canla başla çalışarak güzel bir iş çıkarıyorlar. Hepsine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. -SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu