Teknoloji

Cyberpunk 2077 için GOTY Sürümü 2023’te Geliyor

 
CD Projekt RED tarafından sunulan açık dünya nişancı aksiyon macera oyunu Cyberpunk 2077 için yeni güncellemeler ve içerikler gelmeye devam ediyor. Şu anda sadece standart bir sürüme sahip olan oyun, 2023 yılında Game of the Year Edition sürümünü alacak. Bu sürüm, tüm genişletme paketlerini ve güncellemeleri içerecek.
 
Genişletme paketi Phantom Liberty, GOTY çıkışından önce piyasaya sürülecek
 
 
 
Cyberpunk 2077’nin ana genişlemesi Phantom Liberty, GOTY çıkışından önce piyasaya sürülecek. Genişletme paketi, Night City’ye yeni bir konum getirecek ve yeni bir dizi karakter tanıtacak. Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Johnny Silverhand rolünü yeniden canlandıracak.
 
CEO Kicinski, genişleme paketlerinin de yer alacağı GOTY sürümü hakkında şunları söyledi: “Olması gerekenler bunlar. Oyuna dahil edilecek iki genişleme paketinin ardından Yılın Oyunu Sürümü’nü çıkarmayı planlıyoruz. The Witcher’daki durum.”
 
Cyberpunk 2077 şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games, GOG ve Steam aracılığıyla PC ve Stadia için kullanılabilir. Phantom Liberty DLC, 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu