Yaşam

Çöp Adam 12. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Çöp Adam Son Bölüm Tek Parça Tam Ekran İzle

STAR TV’nin nefes kesen dizisi Çöp Adam dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. 12. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Çöp Adam’ın yeni bölümünde Tamer ve Peri’nin yaşadıkları büyük merak konusu oldu. Berrin, kocasını kaybetmemek için elinden geleni yaparken, Peri’nin Tamer’e dönüşü ortalığı karıştırdı. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Çöp Adam son bölüm tek kesim tam görüntüleme ekranı…

Çöp Adam son bölümde; Peri, Tamer’e sürpriz yapmak isterken Berrin, hazırladığı doğum günü planını savaş alanına çevirir. Peri, Tamer’e gerçeği anlatmaya çalışsa da Tamer ona inanmayınca resmen yıkılır.

Kızının yaşadığı travma nedeniyle sınırdan dönen Tamer, Peri’nin karşısına çıkar ve ona hayatının geri kalanında ailesinden uzak durması gerektiğini söyler.

Kızının yaşadıklarının sorumlusu olan Berrin, ailesine kavuşmuş olmanın verdiği duygunun yanı sıra tüm suçluluk duygusuyla da kendisiyle gurur duymaktadır. Aynı şekilde Meryem de teyzesine destek olur. Selim’in terk ettiği Ahu bu durumdan hiç hoşlanmasa da otelde tanıştığı “zengin” bir yabancıya umut bağlamaktadır.

Peri, yaşananların kendisiyle ilgili olmadığını kanıtlamak için farklı yöntemler deneyen Tamer’le yüzleşir. Tamer ise Peri’ye olan tutkusuna ne olursa olsun engel olamaz. Peri’nin ailesiyle ilgili gerçeği öğrendiğinde ise kafası tamamen karışır.

Peri, yaptığı her şeye rağmen gerçeği açıklayamayınca pes etmeye karar verir. Ancak bu noktada şans yüzüne gülecektir. Tamer ise her şeye çare bulmak için yeni bir yol denemeye karar verir.

Çöp Adam Önceki Bölümde Neler Oldu?

Peri’nin ani ayrılma kararıyla sarsılan Tamer, durumu kabullenmek istemez. Aşkları yeni bir sınavdan geçerken ikisinin de acısı farklıdır. Tamer, Peri’yi geri getirmeye çalışırken Peri’nin aşkını kanıtlaması için Tamer’e ihtiyacı vardır.

Ahu’nun Peri’ye yaptığı teklifi öğrenen Tamer, durumu Berrin’le paylaşır. Yavaş yavaş ablasının gerçek yüzünü görmeye başlayan Berrin, ipleri kopma noktasına getirir. Selim’in sabrını zorlayan Ahu, bir anda yalnızlığıyla baş başa kalır.

Tamer Peri kendinden vazgeçtiğini düşünürken, Peri ona bir sürprizle dönmeyi planlamaktadır. Ancak evliliğini kurtarmak için kolları sıvayan Berrin’in başlattığı savaştan çekilmeye hiç niyeti yoktur. İki kadının mücadelesi, Tamer’e hiç olmadığı kadar zor günler yaşatacaktır.

Çöp Adam 12. Bölüm İzle Ekranı

STANDART MAN SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE EKRANI

haber-uludere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu