Yaşam

Çocuklar ara tatilde şenlikte buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, orta tatilde çocukları unutmadı. Büyükşehir Belediyesi orta tatile çıkan çocuklar için çocuk şenliği düzenledi. Kepez Çamlıbel Mahallesinde düzenlenen şenlik renkli imgelere sahne olurken çocuklarda doyasıya eğlendi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından öğrencilerin orta tatil periyodunu keyifli bir biçimde geçirmeleri için çocuk şenliği düzenlendi.

Kepez Çamlıbel Mahallesinde düzenlenen Çocuk Şenliği büyük ilgi gördü. Alana kurulan balon ve cümbüş parkları ve palyaço şovları çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Ailelerinde ilgi gösterdiği şenlikte çocuklar doyasıya eğlenerek keyifli bir gün geçirdi.

BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR

Kepezli çocuklar, Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’e daima bir ağızdan sahne önünde teşekkür etti. Balon parklar, maskotlar ve palyaçoların sahne gösterileri minikleri adeta masal diyarlarına götürdü. Aktiflik işçileri tarafından dağıtılan bayraklarla çocuklar marşlar söyleyerek orta tatilin tadını çıkardı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu