Haber

Çiftçi’ye sürpriz karşılama

KOCAELİ (İGFA) – 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde yine lider adayı açıklanan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye çalışma arkadaşlarından güzel bir sürpriz. Belediye başkanlığına adaylığı açıklanan Lider Çiftçi’yi Çayırova Belediyesi çalışanları tribünlerde coşkuyla karşıladı. Haftanın ilk iş gününde belediyenin Ayrıca Belediye çalışanları tarafından Önder Çiftçi’ye Türk Bayrağı ve çiçekler takdim edildi. Meslektaşlarının bu sürprizinden çok etkilendiğini ve memnun olduğunu belirten Önder Çiftçi, konuşmasında şunları söyledi:

“HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM”

“Bugüne kadar binlerce kişinin önünde birçok konuşma yaptım ama sürpriz karşılamanızda hissettiğim duyguyu hiç yaşamadım. Seyahat eden ve meslektaş arkadaşlarım, her birinize iyi niyetleriniz için teşekkür etmek istiyorum. Yaklaşık 5 yıl önce çocukluğumun geçtiği ve 40 yılı aşkın süre yaşadığım Çayırova’ya hizmet etme fırsatı buldum ve bu büyük bir gurur. 5 yıl boyunca gönülden çalıştık. 5 yıldır tüm zorluklara rağmen ilçemize Çayırova’ya kimlik kazandıracak pek çok hizmeti hayata geçirdik.

“BU BAŞARI MESLEKTAŞLARIMA AİTTİR”

Çayırova tarihinde ilk kez bir belediye başkanı, halkımızın desteğiyle üst üste iki dönem belediye başkanı olarak görev yapacak. Bugün geldiğimiz bu noktanın yaratıcısı sizlersiniz. Eğer 5 yıldır Çayırova halkının teveccühünü kazandıysak ve ikinci kez aday gösterildiysek bu başarı hepinizindir meslektaşlarım. Önemli olan gökyüzünde takdir edilen bir ses bırakmaktır; bireyler gelir ve gider. Rabbim bizlere bu aziz milletimize ve her birimizin ruhuna güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Biz büyük bir aileyiz, Allah yardımcınız olsun. 5 yıl boyunca çok çalıştınız, mücadele ettiniz.

“BENİ ÇOK DUYGULANDINIZ”

İnşallah 31 Mart’tan sonra güzel Çayırova’mıza güzel hizmetlerde bulunma, devlet yaşatsın diye insanı yaşatma anlayışıyla fedakarlık yapma fırsatını Allah hepimize nasip etsin. Umarım yolumuza güçlü bir şekilde devam ederiz. Her ne olursa olsun vatandaşlarımızın beklentilerini memnuniyet çerçevesinde yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bana verdiğiniz duygusal karşılama ve bu sürprizi yaptığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. “Tanrı yardımcımız olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu