Haber

CHP’de sular durulmuyor, Kılıçdaroğlu o kozayı son çare olarak kucakladı…

CHP, parti içindeki kargaşayı görmezden geliyor “dolandırıcıya bak” taktikler kullanır. Bunun ilk örneği, Meclis’in geçen yıl 25 Temmuz’da ekonomik gelişmelerle ilgili olarak yaptığı olağanüstü toplantıydı.

Seçim sonrası dağılan Millet İttifakı ortak partileri de bu kervana katıldı. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu inanılmaz toplantısını gerçekleştirdi. Muhalefetin çalışmaya devam etme önerisi reddedilerek yeniden kapatıldı.

10 OLMADAN YENİ DAVETİYE GELDİ

CHP, parti içi yarışın iyice kızıştığı inanılmaz buluşmanın üzerinden 10 gün geçmeden yeni bir davette bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun koşarak protesto yaptığı Akbelen ormanlarının görüşüldüğü çağrıda yeterli sayıda imza vardı.

Bu nedenle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, 8 Ağustos Salı günü Meclis’i büyük toplantıya çağırdı. Meclis, ekonomik gelişmeler için geçtiğimiz 25 Temmuz’da toplandı.

AK PARTİ TEPKİLERİ: SAHADA ÇALIŞIYORUZ

Türkiye’nin dört bir yanına dağılan ve vatandaşları kucaklayan AK Partililer, TBMM’nin tatiliyle birlikte bu çağrıya tepki gösterdi.

Salı günü yapılacak toplantıda AK Parti sözcüleri, “Meclisi kendi iç kavgalarınız için kullanmayın. Bu doğru bir şey değil. Biz sahada çalışıyoruz”mesajı gönderecekler.

AK Parti ve Cumhur İttifakı ortaklarının Salı günü Meclis’e gelerek kulislerde beklemesi, muhalefetin toplantı yeter sayısını bulması halinde Genel Kurul’a girmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu