Ekonomi

Aydın Ticaret Borsası 2024 Yılının İlk Olağan Kurul Toplantısı Yapıldı

Aydın Ticaret Borsası’nın 2024 yılı ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı, Meclis Başkanı A. Bahri Erdel başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ve meclis üyelerinin katılımıyla yapılırken, Meclis Başkanı Erdel, “2023 yılı zor bir yıl oldu” dedi. 2024 yılı ülkemize ve şehrimize bolluk ve bereket getirecek.” “Umarım kazanç getirir” dedi.

Aydın Ticaret Borsası’nın 2024 yılı 1. Olağan Genel Kurul Toplantısında 2023 yılının genel değerlendirmesi yapılarak 2024 yılında hayata geçirilmesi planlanan proje ve çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu. Erdel, Aydın Ticaret Borsası ekonomisinin kalkınması için özverili çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Aydın ili olarak 2023 yılında bu çalışmalarımızın 2024 yılında da devam edeceğini ifade ettik.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, “Borsamız, lokomotifin üretimi, pazarlanması, tanıtımı ve korunması konularında üyelerimize ve üreticilerimize öncülük ederek ulusal ve uluslararası piyasalarda ürünlerinin değerini artırmaya devam ediyor. İlimizin tarım ürünleri.Borsamız bu konuda üyelerimizden gelen talep ve teklifleri dikkate almaktadır.2023 yılında bölgemizde tarım ve sanayinin geliştirilmesi, bölgesel kalkınmaya ve ülke ekonomisine katkı sağlanması hedefiyle çok yönlü projeleri hayata geçirmiştir. Aydın Ticaret Borsası olarak 2024 yılında da lobi faaliyetlerini geliştirmeye ve ilgili kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde ilimizin yatırım çekiciliğini artırmaya devam edeceğiz, “Halkımıza en üst düzeyde fayda ve memnuniyet sağlamaya devam edeceğiz.” modern ve yenilikçi yönetim anlayışımızla üyelerimizi buluşturuyoruz. 2024 yılının şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantıya katılan meclis üyeleri kendi bölümleriyle ilgili gelişmeleri paylaşarak görüş ve önerilerini dile getirdi. – AYDIN

besirihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu