Yaşam

Afrodit’in torun sevinci

İSTANBUL (İGFA) – Duyurduğu ölüm ve hastalık haberlerinden dolayı magazin camiasında “Afet Tellalı” lakabıyla ünlenen ses sanatçısı ve dergi yazarı Onur Akay’dan bu kez müjdeli haber geldi. Akay, Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Banu Alkan ve ailesinin artık torun sevinci yaşadıklarını duyurdu.

Akay, “Değerli oyuncumuz Banu Alkan’ı yakından tanıyanlar, yeğenlerini çok sevdiğini ve adeta onlara bir anne olduğunu bilirler. Almanya’da yaşayan Banu ablamın ağabeyi can dostum Osman Alkan’ın ikiz torunları dünyaya geldi ve dün kardeşim Osman yanıma gelip sevincini benimle paylaştı ve birlikte kutladık. Banu Alkan’ın yeğeni Nataly, Berlin’de ikiz erkek çocukları dünyaya getirdi. Finn ve Louis isimli ikiz bebekler aileye torun sevincini yaşattı. Banu Alkan da ikizlerin babaannesi kabul ediliyor ve ikizler Alkan’a büyük bir memnuniyet yaşattı. Finn ve Louis çok tatlılar. Allah onları anne ve babasıyla büyütsün, bahtları açık olsun” ifadelerini kullanarak ikiz bebeklerin ve Osman Alkan’ın fotoğrafını paylaştı.

Bir dönem büyük aşk yaşadığı iş insanı Kemal Yıldız ile evlenme kararı alan Banu Alkan’ın adım adım evliliğe doğru gittiği de gelen bilgiler arasında.

saraykoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu